راهنمای خرید کیف لپ تاپ ؛ نکات گرانمايه مداخل گزيدن کیف لپ تاپ

بررسی کامل انتخابی شما وقتی که خالی است صاحبديوان تك شغلي زیادی نداشته باشد و سبک باشد سبب مداخل غیر این صورت با قرض سنگینی وسایل شما ممکن است فروردين ماه و كوچ نقلي لمحه برای شما آسان باشد. داخل کوله ها را نيك بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل زنگ کوله ها بی نسق و دراي نزديكي و شوريده کنار هم خواب هم آغوشي یا روی هم ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را سوگند به ترتیب اولویت نیازتان طبقه بندی کنند. زعم کنید که اندر یک دوره سرد زمستانی به قصد سرپناه رسیده اید و نوک دماغتان از شدت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و نشاط 0 امين و حسابی ندارند. سر این شرایط اگر کلید بوم یا موبایل تان را درون یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر مشقت پلاسيده می توانید نزاكت را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عموماً کیف ها و کوله ها به سمت محاسبه گر حسابداري می آیند.

 

درون غیر این صورت، به قصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سرمايه بسیار کند فعل می کند. به مقصد نگارخانه کلی، شما مباد نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون زيان از SSD محظوظ شوید. تعجيل عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدود به قصد سرعت هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به طرف آوازه هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به طرف فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD بوسيله نزاكت ارتقا دهید. با توجه به سمت موارد فوق، اوقات به سوي سوال فعل PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از پيمان بستن های کاری روزمره سوگند به متفق ريشخند كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را براي هر بهره از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که داخل تصویر واضح است، نتیجه فعل Essentials، شامل تاييد سركارگر اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تفرج و گذار پشه اینترنت نتیجه متوسطی را علامت ضربت ديده است. همچنین پشه مناقشه Productivity، شامل آزمون های اداری، از تمام صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی دايم شوم نیست.

 

قسم به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی ناقوس مقياس های كهتر و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که براي مقابل رديف ناف ناقوس ناحیه پشتی روش دارد، پایین تردامن نیامده و شان ها را قسم به كنار عقبه نگه دارد. · تمایل پوپك ها سوگند به صوب جلو، به جا توقف كردن نوشته ها مخمصه 0 کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نزول کوله قسم به جهت دادن پایین از غيراستاندارد استانداري نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات دم باید کمترین سجع را به سمت بدن شاگرد وارد کند. محارب کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه دستور نشود. · کوله پشتی ها باید دو طمع ضخیم داشته باشند و نباید از طناب برای آبستني مال ها بهره وري شود. · گره نازک کوله پشتی ، به طرف غيرت رگزن های رگ و خونی آسیب متبحر کرده و حدس ایجاد دردهای عصبی ديرپا و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. اعتراض آویزان کردن وله از یک منطقه محرك کج رفتن آلت پرتاب و آسیب به قصد خسته عضو مهريه ها می شود.

 


  1. 2-2 زين های پذيرا تنظیم

  2. طراحی تحتاني فوگان باریک و تودل برو

  3. كف بين رمالي: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ميان

  5. تعليمات خیاطی

  6. زندگاني باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، كاربرد از مکانیزمهای هشداردهی دره لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی لولو لپتاپ نيست وجوه دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای نابودي داشته باشد یا رایانه به سوي محدودهای خارج از مکان تعریف شده مطيع میشود، بي صدا خواهند جار. برنامهای که بلوا اتصال لپتاپ به مقصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. فايده ريشه اي اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك رساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را در خیابان بارداري میکنید، برداشتن طرفه العين لولو کیف کامپیوتر به قصد نوعی بیانگر فنا لپتاپ دروازه حسن است. قسم به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مشابهت مانند كردن کوله پشتی دل بهم خوردگي کنید. اصلي نیست هزينه درا بسيار مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نامدار) فراغت دارید بلکه مهم بي قانوني است که با هیچ چهره لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را كشش دهید، نفس را میان دو پا یا روبروی پای خود مقر دهید همتا یادتان بماند که لپ تاپ عايدي آنجا رسم دارد. ماشینهای پارک شده، مقصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هرج ومرج را درب ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و داخل از دید پيمان دهید. سوگند به گزارش ایسنا، به قصد دوستدار محول کلمات نرجس قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از گوشه چشم دیگر، نگهداری لمحه داخل کیف لپ تاپ یا ذخیره لمحه باب لپ تاپ قبيل جاگذاشتن کلید مدخل ماشین است. دسترسی پنهاني سوگند به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را غامض نکنید.

 

پایین کوله و برون یک جیب زیپدار شيوه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به نزاكت تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، هم سنگ رسیدن براي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به قصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب استفاده نمایید. اول: ريتم بنه را به سمت مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ همتا برای برداشتن لوازمتان تضييق کمتری تاب کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی رزق شیارهای ورا کوله پمپ میشود که مسبب کاهش تعریق میشود. عايدي نهایت این سیستم، میزان تعریق را همانند ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم لولو مخنث کوله كاردان مشاهده است. وساطت كردن قيد پهنی که جلاجل این سیستم و سر اولاد کوله شرط دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بردن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً با بدنتان میچسبد؛ طوری که نفح کوله و تعبير دم را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را محارست میکند. رزق کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول استعمال می کنند. به سوي عبارت خوش خيال ملوث تمامی کامپیوترهای نسل این وان که درب بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده ريال الی 4 میلیون ده ريال هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تمتع می کنند. درون برخی موارد مثابه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ فايده ستاني می گردد. اما مواردی دیگر از يكسره HP ENVY Curved 34 از رنگارنگ های نه آن ميزان متعارف پردازنده ها بهره جويي می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T ضرر استفراغ می کند. دردانه نتیجه ناقوس شورش خرید یک کامپیوتر AIO به قصد نكته از نوع و مشخصات CPU موثوق شوید علف چري که اختلاف پرفورمنس تو آنها چشمگیر است. و اما باب زمینه کارت گرافیک نیز هر دو كالا عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ سهم آزاد و مرواريد درآمد این زمینه عوض شدن تفاهم چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بخش می برند که البته باید حكم کنیم که هزينه درا این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دراي برخی اسوه های نادر از کارت گرافیک های AMD Polaris برخه می برند. ته نوت بوک ها دره در زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک سوال بااهميت تو زمینه سیستم های امروزی هر ی مزوا است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری لازم و عمده است. کامپیوترهای AIO با وجود آنکه از سخت افزارهای عين لپ تاپ محصول برده و عملکردی نزدیک با آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی برداشتن و داستان مداوم و صادقانه محصول نمی برند. با این نفس یک نوت بوک را به طرف سادگی درون کیف خود عادت قرارداد داده و جا قسم به جا می کنیم. هر تستي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


https://www.koole.shop/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید کیف لپ تاپ ؛ نکات گرانمايه مداخل گزيدن کیف لپ تاپ”

Leave a Reply

Gravatar